katalog strony www

Ostatnio dodane strony - darmowy katalog stron Frey Center

Katalog stron www - ostatnio dodane


Ubezpieczenia Matysiak

http://ubezpieczeniamatysiak.pl/

Oferujemy ubezpieczenia z dojazdem do klienta (ubezpieczenia mobilne). Dla firm to możliwość kontynuacji działalności w kryzysowej sytuacji. Rynek ubezpieczeń jest ogromny, od ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie, turystycznych do gwarancji ubezpieczeniowych dla firm i osób indywidulanych. To część gospodarki, która nieustannie się rozwija. Jednocześnie zwiększa się świadomość i wiedza Klientów o możliwej i niezbędnej ochronie ubezpieczeniowej.


Tłumaczenia MasterText

http://master.waw.pl/

Jesteśmy grupą wyspecjalizowanych tłumaczy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży translatorskiej. Posiadamy wyższe wyksztalcenie lingwistyczne i bogaty dorobek translatorski. Wykonujemy zarówno tłumaczenia ustne, symultaniczne i konsekutywne, jak i tłumaczenia pisemne. Współpracujemy ze sobą na co dzień od wielu lat, a nasza współpraca przynosi owocny skutek. Oferujemy nasze usługi zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom, zakładom bardzo dużym jak i MŚP. Nasi klienci wielokrotnie dziękowali nam za naszą pracę, co znalazło wyraz w listach referencyjnych, które nam wystawiali. - dokumentów urzędowych, - sprawozdań finansowych, - umów cywilno-prawnych, - aktów notarialnych, - dokumentów reklamowych dla firm, - dokumentów do rejestracji pojazdów, - aktów stanu cywilnego i wszelkich innych, - Dokumentacji Techniczno-Ruchowych (DTR).


Festiwal Muzyki Filmowej Krzysztofa Komedy

http://fmfkk.pl/

Festiwal promuje twórczość ikony polskiego jazzu. W ciekawy i różnorodny sposób prezentujemy dorobek muzyczny K. Komedy z różnych muzycznych perspektyw. Festiwal jest miejscem dialogu i konfrontacji polskich oraz zagranicznych artystów których inspiruje twórczość „Chopina polskiego jazzu”. Program festiwalu to konfrontacja tradycji z nowoczesnością, z uwzględnieniem najwartościowszych zjawisk i trendów muzycznych. Specjalne koncerty z udziałem polskich gwiazd jazzu, uznanych artystów polskich i zagranicznych, premiery, wystawy, projekcje filmów to atrakcje trzydniowego (w tym roku dwudniowego) festiwalu.


Hurtownia Stali Stal Serwis

https://bmrstal.pl/

Celem naszej firmy jest skuteczne zaspokajanie Państwa potrzeb w zakresie hurtowego zakupu stali oraz wyrobów ze stali. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nasze doświadczenie, kwalifikacje oraz terminowość sprawiają iż jesteśmy wiarygodnym i cenionym Partnerem handlowym. Posiadamy największy w Grodzisku Mazowieckim skład materiałów. Towar dostarczany jest bezpośrednio z hut, czego efektem są najniższe ceny.


Juna Garden

https://junagarden.pl/

Oferujemy prace pielęgnacyjne na wszystkich powierzchniach ogrodów, wycinkę drzew, prace porządkowe.


Domy Cypr

http://domycypr.pl/

Sprzedajemy domy i apartamenty na Cyprze zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Po uzyskaniu od klienta podstawowych informacji szukamy nieruchomości o określonych parametrach w zasobach developerów. Wybrane nieruchomości prezentujemy klientowi.


Dorabianie tłoków, regeneracja cylindrów

http://legra-tloki.pl/

Zajmujemy się profesjonalnym dorabianiem tłoków trudno dostępnych na rynku lub pochodzących z nietypowych silników spalinowych. Dorabiamy tłoki do wszystkich silników motocyklowych, samochodowych, wodnych, maszyn i sprzętu budowlanego. Wykonujemy także tłoki do zabytkowych modeli pojazdów. Szlifowanie cylindrów : Wykonujemy szlify cylindrów oraz bloków kilku – cylindrowych. Szlifowanie cylindrów zalecamy również przy dorabianiu nowego kompletu tłoków i pierścieni i proponujemy jako kompletną usługę.


Hall of Light baza gier Amiga

http://hol.abime.net/

Baza zbierająca dane o wszystkich grach, jakie kiedykolwiek powstały na komputery Commodore Amiga.


Sincere Amore - serial Karolina w mieście

http://sincere.frey-united.com

Amerykański serial komediowy Karolina w mieście - obsada, odcinki, galeria


Pielęgnacja ogrodów, nawadnianie - Gardenfix

http://gardenfix.pl/

Już od 1993 roku zmieniamy ogrody w wyjątkowe miejsca, które mają na każdego niezwykle kojący wpływ. Nawet najbardziej zaniedbany ogród potrafimy przeobrazić w piękne, pachnące miejsce zgodnie z Państwa marzeniami, projektami czy wyobrażeniami. Nasze przeszło 20-letnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług ogrodniczych oraz budowlanych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z działem oferta. Możemy pochwalić się licznymi realizacjami, które powstały w ramach naszych własnych projektów, jak również projektów dostarczonych przez Klientów. W galerii podzielone są one na kategorie, serdecznie zapraszamy. Być może będą one dla Państwa inspiracją lub tylko potwierdzą wysoką jakość i staranność wykonania świadczonych przez nas usług ogrodniczych i budowlanych. Siedzibę mamy w miejscowości Grodzisk Mazowiecki, ale dojeżdżamy także do klientów, których ogrody znajdują się w pobliskich okolicach – Podkowa Leśna czy Milanówek.


MBST1 gra online

http://mbst1.frey-united.com/

Gra online - złam szyfry, żeby poznać ukrytą treść wiadomości. Kilka poziomów trudności do wyboru - od casual do frustrującego.


The Weekend Predictions Game

https://weekendpredictions-eu.jimdofree.com/

Gra online - typowanie wyników piłkarskich - konkuruj z przeciwnikami o najwyższą pozycję w tabeli.


Fantasy League 50 Goals

https://fantasy-league-50-goals.mozello.com/

Gra online rozgrywana przez e-mail: mając 50 bramek do rozdysponowania na 25 meczy w sezonie przewidź ile zainwestują twoi rywale i pokonaj ich na koniec sezonu.


Niebezpieczne odpady Grodzisk Mazowiecki

http://wysypiskogrodzisk.pl

Gmina Grodzisk Mazowiecki i burmistrz Grzegorz Benedykciński przez 9 lat nie poradzili sobie z uprzątnięciem niebezpiecznych odpadów - to skrócona historia jego dorobku w tej sprawie.


My Fit Body

https://myfitbody.pl

Moje Sprawne Ciało Dla chcących być sprawnym i zdrowym!voice artist  -  free radio shows  -  free web directory